Bursa Evden Eve

Etiketler

bugün ençok

Aydın Evden EveSubscribe Subscribe

EVDEN EVE TAŞIMACILIK:
Deneyimli ve eğitimli eksperlerimiz ücretsiz olarak eşyalarınızın tesbitini en ince ayrıntısına kadar hesap ederken sizin sadece nakliye edilmesi gereken adresi bize vermeniz yeterli.

Beyaz eşyalarınız(buzdolabı,çamaşır makinesi,bulaşık makinesi vs) kurutma makineniz,camlı vitrinleriniz özenle kartonlara sarılıp ile sıkıca bağlanır.

Televizyon, video, gibi elektronik cihazlar önce battaniyelere sarılıp muhtelif büyüklükteki kolilere yerleştirilip iple bağlanır.
Bardak, yemek takımları, kristaller, aksesuarlar hava kabarcıklı naylonlara sarılıp koli ve fıçılara yerleştirilir.
Çiçekler, uygun koli ve fıçılara yerleştirilir.
Mobilyaların demontesi bulundukları yerde yapıldıktan sonra balonlu naylonlarla (babylone) ambalajlanır.Demontesi yapılan mobilyalar yeni adreste tekrar monte edilir.
Yatak odası gardroplarının kulp çıkıntısı, vidaları, camlı kısımları ve menteşeleri olması nedeni ile bu çıkıntılar yükleme esnasında boşluklara denk gelecek şekilde ambalajlanır.

TARAFIMIZDAN VERİLMEYEN HİZMETLER:

Elektrik bağlantısı, duvar tavan delmek gereken işler şohben söküp takmak ve duvardan duvara halıların kesilip uydurulması korniş sökülmesi, takılması gibi işler.

BURSA VE AYDIN IN ilkeli, profesyonel taşımacılık firması bursa Evden Eve Lojistiğin kurumsal web sitesine hoş geldiniz. Firmamız bölgenin en yenilikçi ve profeyonel ekibi ile siz değerli müşterilerimize 1998 yılından bu yana hizmet vermektedir.

bursa Evden Eve Lojistik entegre profesyonel hizmet anlayışı doğrultusunda kurulmuştur kendine ait kamyon, asansör, teknolojik özel ekipmanları ile, evden eve taşımacılık sektöründe bsürekli yenilenen ve kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile evden eve şehir içi-şehirlerarası taşımacılıkta 24 saat açık telefonlarıyla siz değerli müşterilerimizin hizmetinizde ve sektörünün belli başlı büyük kuruluşları arasında yer almaktadır.

NEDEN bursa EVDEN EVE LOJİSTİK KURUMSAL TAŞIMACILIĞI TERCİH ETMELİYİM ?

Profesyonel nakliye ekibi olduğu için

Tüm araç ev ekipmanları %100 kendi sermayesi olduğu için

Hijyenik ambalajlama malzemesi kullandığı için

Araçları yüksek standartlarda olduğu için

Ekspertiz hizmeti 7 gün 24 saat verdikleri için

Taşınacak mesafe 10m bile olsa eşyalarınızı sigortaladığı için

Kredi kartınızla ödeme imkanınız olduğu için

Kampanya dönemlerinde kredi kartınıza taksit yapma imkanı olduğu için

Bizi tercih etmeniz sizin ve evinizin menfatinedir.

Yorum yaz

gerekli
gerekli (yayinlanmayacak)
Optional
Avatar
Add your picture!
Join Bursa and upload your avatar. It's free!

SEO ve Tasarim info@bursatakip.com