Bursa Evden Eve

Araçlarımız

Kategoriler

Haziran 2020
P S Ç P C C P
« Eki    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Etiketler

bugün ençok

Bursa Evden Eve TaşımacılıkSubscribe Subscribe

EVDEN EVE NAKLİYAT STRESLİ BİR İŞTİR ;

Evden Eve Taşımacılık gerçekten de streslidir. Ev taşıma stresinin minimum seviyeye çekilmesi için, iyi bir evden eve taşıma programı yapmalı ve nakliye kolaylaştırılmalıdır. Evden Eve Nakliyat öncesinde, eşyalarınızı gözden geçirin. Taşıyıp, taşımayacağınız veya atacağınız fazlalık eşyalarınızı ayırın.Paketlemeyi siz yapıyorsanız, bu konuya dikkat edin, çünkü bu işle ilgili gelecek zararlardan siz sorumlu olacaksınız. Paket yaparken, kırılacak eşyalarınızı, nadiren kullandığınız dikkat gerektiren eşyalarınızı öncelikle kolileyin.Kolilerin üzerlerine hangi tür eşyanın içinde bulunduğunu yazın. Ve kolilerin belli bir ağırlığın üzerinde olmamasına dikkat edin.

Evden Eve Nakliyat yapacağınızda, yeni ev için eşyalarınızı nasıl yerleştireceğinizin planını önceden tasarlayın. Adres değişikliklerinizi gerekli yerlere bildirmeyi unutmayın.Telefon,elektrik,doğalgaz vb.bir kısım boneliklerinizi iptal ettirmek için gerekli başvurularınızı yapın.Yeni evdeki gereken abonelikleriniz için evinizi taşımadan önce gerekli işlemleri yapın böylece, yeni ev taşındığınızda rahat edersiniz.

Bazı eşyalarınızın sökülüp taşınmaya hazır olması için ilgili servislere başvurun. (Mobilya, beyaz eşya vs.)Yeni taşınacağınız evin temizliğini yaptırmış olun. Eviniz sigortalıysa, sigortanızı yeni evinize transfer edilmesini veya iptal edilmesini isteyin
Ve evden eve nakliyat işi yaparken gerekli diğer durumları da gözden geçirerek bir liste yapmayı ihmal etmeyin.

EVDEN EVE NAKLİYAT STANDARTLARI :

Evden eve nakliyat konusundaki standartlar ülkemizde henüz oluşmuş değil. Bu standartların oluşmaması kaliteli evden eve taşımacılık firmalarının nakliyat sektöründe yeterince tanınmamalarına neden oluyor ve sadece nakliye yaptıran insanların doğru seçim yapmasını engelliyor, bu durum dolaylı olarak hem evi taşınacak olan kitleyi hemde kaliteli nakliye sağlayan ciddi nakliyat firmalarını maalesef olumsuz etkiliyor.Bu sebeple taşınacağız firmadan eksper talep edip ULAŞTIRMA BAKANLIĞININ yurt içi eşya ve büro taşımacılığı yapmak üzere vermiş olduğu K-3 yetki belgesinin alıp almadığını sorun gerekirse aslını görmek isteyiniz.

Article Comments1 Comment

Yorum yaz

gerekli
gerekli (yayinlanmayacak)
Optional
Avatar
Add your picture!
Join Bursa and upload your avatar. It's free!

SEO ve Tasarim info@bursatakip.com